Kiedy odbywają się sesje lifestyl’owe?

Sesje rodzinne domowe odbywają się w godzinach 10-13, kiedy do Waszego mieszkania wpada najwięcej światła.

Sesje lifestyl’owe wykonujemy w formie zabawy, w zależności od tego jak Wasze dzieci najbardziej lubią spędzać czas w domu. Wstępny harmonogram/zarys sesji przedstawiam Wam wcześniej, ale to i tak dzieci decydują co będziemy robić 🙂

Jak najlepiej ubrać się na sesję domową z dziećmi?

Wcześniej podsyłam Wam inspiracje/gamy kolorystyczne, które fajnie się łączą oraz ładnie wyglądają na zdjęciach. Ubiór ma bardzo duży wpływ na końcowy efekt zdjęć.

Jaki jest zamierzony efekt przy sesjach rodzinnych domowych?

Zależy nam aby uchwycić Was w naturalny sposób, podczas wygłupów, przytulasków, zabaw czy też gotowania. Zamrażamy ruch.

Czy fotografia rodzinna domowa różni się od sesji wykonanych w studio?

Tak i to bardzo! W fotografii lifestyl’owej dominują ujęcia „z zaskoczenia” czy też „pozowane ale nie pozowane” Co oznaczają te pojęcia? Dostajecie ode mnie wskazówki co macie robić ale ciągle wykonujecie jakąś czynność a ja łapie Was w ruchu 🙂 Fotografia studyjna w przeciwieństwie do fotografii domowej dominuje statycznymi-ustawionymi ujęciami.

W jakich miastach odbywają się sesje lifestyle?

Jestem z Ostrowa Wielkopolskiego ale na sesję domową dojadę do takich miast jak: Krotoszyn, Kalisz, Pleszew, Jarocin i innych. Jeżeli mieszkacie w rejonie innych miast to napiszcie do mnie z zapytaniem czy do Was dojadę 🙂

Więcej zdjęć z sesji lifestyle znajdziecie tutaj:


Kliknij tutaj