Jak znaleźć swojego fotografa na ślub i wesele?

Zastanówcie się jakie zdjęcia Wam się podobają, każdy fotograf ma swój własny styl. Zwróćcie uwagę na obróbkę zdjęć, czy kolorystyka fotografii Wam odpowiada. Nie wybierajcie fotografa tylko przez pryzmat sesji plenerowych, zwróćcie uwagę również jak wyglądają zdjęcia z przygotowań, ceremonii ślubnej i przede wszystkim sali-w końcu to tam będzie wykonywana większa ilość zdjęć.

Pamiętajcie, że sale weselne różnią się wystrojem, stylem. Jeżeli fotograf udostępnia zdjęcia z sali gdzie jest dużo drewna i panuje ciepły klimat to nie oczekujcie, że otrzymacie takie same fotografie z sali glamour, to samo dotyczy sytuacji odwrotnej.

Czy osobowość fotografa jest ważna?

Oj tak i to bardzo! W końcu musicie się przy nim czuć swobodnie. Jak wyczuć fotografa? Najlepiej porozmawiajcie z nim, spotkajcie się, sprawdźcie czy nadajecie na tych samych falach.

Jakie są ceny za fotografie ślubną?

Cena fotografii ślubnej zależy od wybranego pakietu, czasu pracy fotografa, sesji plenerowej (czy chcecie ją w inny dzień) oraz czy będziecie zamawiać fotoksiążkę.

Jeśli chcecie poznać moją ofertę ślubną to wypełnijcie formularz kontaktowy:


Kliknij tutaj

Skąd jestem?

Mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim, niedaleko Kalisza, Krotoszyna, Ostrzeszowa. Głównie wykonuje reportaże ślubne właśnie w tych rejonach, natomiast na pewno dojadę 100km na Wasz ślub, jeśli mieszkacie jeszcze dalej i bardzo chcielibyście mnie na Waszym ślubie to zapytajcie! To czy dojadę to głównie zależy od tego gdzie na następny dzień mam kolejny ślub.

Więcej zdjęć z reportaży ślubnych możecie obejrzeć u mnie:


tutaj

Sesje ślubne możecie obejrzeć:


tutaj

natomiast sesje narzeczeńskie:


tutaj

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie śmiało 🙂